Hakkımızda

Hakkımızda

Koçak Bilişim 2015 yılında kurulmuş olup Web Tasarım, E-Ticaret, Seo Optimizasyonu ve Kurumsal Kimlik konusunda hizmet vermektedir. Bünyesinde web tasarımcı, grafik tasarımcı, saha personeli, müşteri temsilcisi ve freelancer çalışanları olan firmamız genç ve dinamik ekibiyle sizlerin ihtiyaçlarına en iyi hizmeti sunmaktadır.

Koçak Bilişim internet reklamları ile Atv, Olay Tv ve Business Tv gibi kanalların röportajlarına olanak vermiş, başarısını Türkiye'ye duyurmuştur.

Ayrıca 11880 ve 11818 gibi bilinmeyen numaralardan gelen özel tekliflere yer veren firmamız; armut.com, bionluk.com, sadeceon.com gibi en çok tıklanan web sitelere de profil sağlayarak zirvedeki yerini kanıtlamıştır.

 

Sizler İçin Neler Yapıyoruz?

Güvenilir alt yapı ile oluşturulan web sitelerinizi size sunduğumuz yönetici paneliyle kolayca içeriklerinizi ekleyebilir, güncelleyebilir ve silebilirsiniz.

Arama sonuçlarında web sitenizin yer almasını sağlayarak pazar payı ve satışlarınızı arttırıyoruz. Firmanızı arama motorlarında beklediğiniz seviyeye ulaştırıyoruz.

Kartvizitiniz, dosyanız, antetli kağıdınız, zarfınız gibi kurumuzu temsil eden her ürünü yapmaktayız. Kurumsal kimliğinizi birlikte oluşturuyoruz

Biz Kimiz?

  • Misyonumuz

    Koçak Bilişim 2015 yılında web tasarım firması olarak kurulmuş ve başarısını gün geçtikçe arttırmıştır. Yaklaşık 1 sene boyunca sadece web tasarıma yönelik faaliyetler göstermekte olup, 1 sene sonrasında ise seo düzeni ve kurumsal kimliği bünyesine katmıştır.

  • Vizyonumuz

    Koçak Bilişim internetteki dükkanınız olarak tabir edilen web sitenizi, tüm cihazlara uyumlu halde hazırlayarak sizlerin beğenisini kazanmıştır.

  • Kalite Politikamız

    Koçak Bilişim internet reklamları ile Atv, Olay Tv ve Business Tv gibi kanalların röportajlarına olanak vermiş, başarısını Türkiye'ye duyurmuştur. Ayrıca 11880 ve 11818 gibi bilinmeyen numaralardan gelen özel tekliflere yer veren firmamız; armut.com, bionluk.com, sadeceon.com gibi en çok tıklanan web sitelere de profil sağlayarak zirvedeki yerini kanıtlamıştır.